Fund 4 future

volte jako vaše děti

Kampaň k volbám 2021. Nepodporujeme žádnou konkrétní politickou stranu. Oslovujeme starší generaci s otázkou, zda-li je jejich volba v zájmu jejich vlastních dětí.

Volte jako vaše děti | Proč?

Všichni přece myslíme na své děti a všichni si přejeme, aby se jim dobře žilo. Všemožně je podporujeme, dokonce i když už jsou děti dospělé. V mnoha rodinách dědeček s babičkou běžně něco drobného dětem či vnoučatům dají na přilepšenou, nebo jen tak jako dárek pro radost, i když sami nemají moc na rozdávání.

 

Všechny strany a hnutí bez výjimky před volbami nabízejí “všechno všem”. Různé výhody, různé “slevy”. Možná díky tomu se u voleb mnoho seniorů rozhoduje bez ohledu na budoucnost svých dětí.

 

V mnoha rodinách se o politice nemluví.

 

Chceme dosáhnout toho, aby se mezi generacemi v rodinách alespoň jednou otevřela debata o budoucnosti. Aby ti starší měli příležitost se zamyslet, jakou budoucnost si jejich děti a vnoučata představují a které subjekty kandidující ve volbách tuto představu naplňují.

 

Neděláme kampaň, nepodporujeme žádnou konkrétní politickou stranu. Oslovujeme starší generaci s otázkou, zda-li je jejich volba v zájmu jejich vlastních dětí.

Kdo za tím stojí?

Jsme skupina přátel, občanů, kteří se nikdy politicky neangažovali.

Sami žádné politické ambice nemáme. Nejsme členy žádné politické strany.

Využíváme své skromné možnosti, energii a prostředky, abychom tyto myšlenky dostali do veřejného prostoru.

 

Pro Fund 4 Future, z. s.

 

Martin Přibil, Praha 2

Tomáš Kostkan, Praha 6

Martin Liebl, Praha 1

Kontakt pro média:

Markéta Baráková

marketa.barakova@slashpr.cz

739 076 826